Про компанію

Давайте знайомитись!

Соляріс - це назва всесвітньо відомого фантастичного романа польського письменника Станіслава Лема, також – це назва комп'ютерної операційної системи родини Unix, а ще – назва однієї з моделей автовиробника Hyundai, крім того Соляріс – це назва польського виробника сучасних і респектабельних автобусів і трамваїв.

Але є ще один, вже не менш відомий в Україні та за її межами Соляріс – українська фірма з Харкова зі стовідсотковим українським капіталом, яку було засновано більш ніж 30 років тому молодими амбітними хлопцями і дівчатами, яким тоді було трохі більше за 25, в більшості – нещодавніми випускниками Харківської політехніки. 

Шлях, пройдений засновниками, був важким, тернистим, а часом - трагічним. Але навіть у хвилини розпачу вони не падали духом і не опускали рук. Щоденна напружена і наполеглива праця вивела фірму Соляріс на лідируючі позиції в своїй галузі, дозволила завоювати заслужений авторитет серед клієнтів, колег, конкуруючих фірм. За роки своєї діяльності Соляріс створив кілька десятків робочих місць, виховав багатьох професіоналів, грамотних фахівців, які працюють як в даній галузі, так і в багатьох інших економічних сферах українського та навіть польського ринків. А прямі поставки, налагоджені завдяки тісним і багаторічним зв'язкам з провідними виробниками санітарно-гігієнічних товарів Європи і Азії, дозволяють наповнювати вітчизняний ринок сучасним високоякісним обладнанням та витратними матеріалами. На сьогодні Соляріс є синонімом стабільності, якості, інновацій, креативності, а також одним з національних лідерів в області клінінгу, промислової і побутової гігієни.Top
Наші партнери:
splast
marplast
fumagalli
franklin
hagleitner
ce
fiorentini
fratelli
LOSDI